Загрузка...

Чому безпека сайтів так важлива

Добавил: Максим Пушкарев
Добавлено: 2017-07-04 18:35:08

мошенники в интернете

Дуже часто інтернет-магазини і онлайн-сервіси вимагають від нас інформацію, яку надавати б не хотілося. І навіть при їх обіцянці не слати розсилок на телефон, що вказується для доставки, досить часто ваш номер все одно опиняється «під прицілом». При чому, як не дивно, SMS приходить від інших, абсолютно невідомих вам компаній ... Як же так відбувається? - запитаєте ви. Звичайно, можна собі уявити всесвітню змову, в якій всі власники онлайн-магазинів зливають інформацію про своїх клієнтів шкідливим компаніям, які сплять і бачать, як би засипати вас непотрібними акціями і запрошеннями. Що ж, доведеться вас розчарувати - все набагато простіше.

Якщо ваші телефон і поштова скринька стали мішенями для бомбардування різними розсилками, причиною може бути те, що ви залишали і продовжуєте залишати свої особисті дані на незахищених сайтах. І єдина провина власників таких ресурсів в тому, що вони не перевели їх на захищене з`єднання https. По незахищеному http-з`єднанню дані передаються без попереднього шифрування, а тому можуть стати легкою здобиччю онлайн-шахраїв.

При цьому не захищаючи свої сайти, їх власники карають не тільки своїх користувачів і клієнтів, а й ризикують позиціями сайту в пошуковій видачі, тому як всі популярні пошукові системи в найближчому майбутньому мають намір попереджати користувачів про те, що вони знаходяться на незахищених ресурсах. При цьому ті, які запрошують реєстрацію, будуть закриті від користувачів заглушкою з повідомленням про небезпеку ресурсу. Це правило буде однаково працювати як для фішингових ресурсів, так і для порядних онлайн-компаній, бо головним для того сигналом буде відсутність безпечного з`єднання.

Як захистити сайт і його користувачів

Всім, хто хоче захистити репутацію своїх сайтів і не залишитися в тіні пошукових систем, слід задуматися про захист своїх онлайн-ресурсів. Допомогти в цьому може спеціальний сертифікат безпеки, який дозволить сайту перейти на https-протокол - SSL сертифікат.

Замовити SSL сертифікат може як фізична, так і юридична особа. Однак вибір серед різних типів сертифікатів у юридичних осіб буде побільше. У той же час серед цих різновидів легко «заблукати», якщо даною темою ви ще не цікавилися. Це не дивно, адже кожен з них відрізняється від іншого своєю специфікою. І сертифікат, який використовується, наприклад, онлайн-банком, не завжди буде актуальним для інтернет-магазинів. Тому, щоб визначитися в тому, який з сертифікатів найкраще підійде вашошму онлайн-ресурсу, пропонуємо ознайомитися з відео, в якому описані основні типи SSL:Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится


Ключевые слова: SSL сертифікат, ссл, типи ссл, безпека сайта, інтернет безпека


Статьи  |  Оглавление   |  Наверх

Nik (заполнить обязательно)
E-mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
Комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! (Заперещено писать http,url,img,jpg,www)
* Введите указанное на картинке 6 значный код
Это сделано для предотвращения регистрации роботами
 

Последние новости

ДТП в Донецке: трамвай с людьми сошел с рельс 17/01 23:34

ЧП во Львове: на женщину обрушился балкон 17/01 23:25

В Запорожье троллейбус не разминулся с маршруткой 17/01 16:50

В Одесской области горе-водитель наложил на себя руки 16/01 13:23

В Луганской области сгорело авто 16/01 12:15

Под Мариуполем загорелся дом: есть погибшие 16/01 11:22

В Запорожье столкнулось 3 авто 15/01 23:01

ЧП в Киеве: разбился пенсионер 15/01 21:57

В Донецкой области студент покончил с собой 14/01 23:37

Надежда Мейхер ошеломила «горячим» фото 14/01 21:00

Колонка редактораПоследние комментарии

Очень давно муж мечтал поменять себе компьютерное кресло. Я долго иска...
10 тысяч туристов выгнали из Тадж-Махала по прихоти Саркози

Спасибо, очень актуально!
Ученые обнаружили вещества, которые вызывают у женщин старение

Уродина и быдло! Сидела б уже тихо...
Дочь Мадонны прошлась по подиуму почти обнаженной и в лохмотьях (ФОТО)

В идеале конечно! Очень полезная статья
Юлия Тимошенко призналась, что ничего не сделала, пока была у власти

Согласна с Марией, я тоже люблю посуду, никогда не лишняя.
Женская грация зависит от пальцев ног

Голосование

Какие виды СМИ вызывают у Вас наибольшее доверие?